Konečně se rozhýbaly přípravy

Po dlouhé době odmlky mohu konečně konstatovat, že jsem pomalu, ale jistě začal s přeměnou svého Defendera 110 Hard Top na expedičně uravené auto. A začal jsem od vrchu…

Ve středu 4. června jsem si z jedné vesničky nedaleko Mnichova přivezl zánovní stan jihoafrické zn. Eezi Awn. O stanech se brzi rozepíši, protože to je jedno z těch těžko vyčerpatelných témat. Ten svůj střešní stan jsem vydražil na německé Ebay za 806 eur. Nový by přišel zhruba na 1300 – 1500 eur. Vzhledem k tomu, jak stan vypadá zachovale (i když je šest let starý a má za sebou pár výletů v jihoafrické divočině), mám za to, že to byla dobrá koupě. Stan váží cca. 58 kg a dostal jsem k němu ještě jeden nepoužitý obal. 

 Okamžitě jsem u kamarádů z  Offroad Wreck Rescue zadal dělat zahrádku. Její návrh vznikal v přestávkách mého učení se na státnice… Vše jsem se na této zahrádce snažil koncipovat tak, aby sloužilo více než jen jednomu účelu. Momentálně se již svařuje, tak se teším, až bude hotová. Okamžitě jsem přidám fotografie!!!  

No, a to je jen pouhý začátek v mém rozsáhlém plánu na stavbu expedičního Landyho. Brzy nashle!!!

 

 

 

Vlastnosti: , ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: